IBC SOLAR – silný partner ve fotovoltaice

Společně dokážeme díky Vašim technickým znalostem a naší podpoře změnit svět. Jako obchodní partner těžíte z naší již skoro 30-ti leté zkušenosti, našich technických znalostí ověřených v praxi a našeho postavení v oblasti fotovoltaiky. Společně s našimi partnery jsme úspěšně a celosvětově realizovali více než  270 000 projektů s výkonem přes 2,8 GW. 
 
Partnerství s IBC SOLAR je vzájemně výhodným vztahem. Náš program přináší jasně definované požadavky a přínosy a nabízí také celou řadu volitelných možností. 

My zajistíme, aby Vaše podnikání bylo zajištěno investicemi na správné úrovni a aby odpovídající zdroje byly k dispozici v co nejkratší době. Jako náš partner můžete dále úspěšně růst díky přístupu k naší široké a stále se rozšiřující databázi zákazníků.  
 
IBC SOLAR zajišťuje svým partnerům školení, marketingovou a technickou podporu. Rozšiřujeme tak jejich schopnosti a poskytujeme jim podporu formou doplňkového prodeje, marketingové a technické podpory, s cílem vytvořit uzavřený řetězec příležitostí a zajistit trvalou spokojenost zákazníků. 
 
V naší společnosti IBC SOLAR se průběžně snažíme o rozšíření sítě silných prodejních partnerů, kteří jsou schopni realizovat naše řešení a nabídnout maximální hodnotu našim zákazníkům.  
 
Vítáme příležitosti pro nová partnerství! 

  

Stát se partnerem Chcete rozšířit své spektrum činnosti a instalovat fotovoltaické systémy? Najdete v nás silného partnera. více...

Jsem partneremJste již partnerem firmy IBC SOLAR? - přečtěte si pro Vás užitečné informace. více...Management kvalitySeznamte se s našimi standardy kvality a tím, jak je naplňujeme. více...

Otázky a odpovědiJestli již partnerem IBC SOLAR jste, anebo se partnerem IBC SOLAR chcete stát - máme pro Vás odpovědi na Vaše dotazy.
více...

Kontaktní údaje 


IBC SOLAR s. r. o.


Klikatá 353/13
158 00 Praha 5 – Jinonice
Tel: +420 235 097 430
Fax: +420 235 097 440
undefined e-mail


undefined Vaše cesta k IBC SOLAR

© IBC SOLAR 2017