Impressum

Společnost IBC SOLAR Vám děkuje za Vaši návštěvu této internetové stránky a za Váš zájem o naše produkty.

 

Informace o IBC SOLAR

 

Tuto internetovou stránku spravuje společnost IBC SOLAR, kterou ze zákona zastupuje pan Dr. Dirk Haft (CEO), pan Lars Degendorfer (CFO), pan Stefan Horstmann (COO) a pan Patrik Danz (CSO).

 

Predsedkyne dozorcí rady: pan Udo Möhrstedt

 

Obchodní rejstřík: Městský soud Coburg, rejstříkový soud HRB3261
DIČ: DE243867923

 

Ochrana dat

Při využívání našich služeb můžete být eventuálně žádáni o uvedení Vašich osobních informací. Zodpovězení těchto dotazů je dobrovolné. Vaše osobní údaje budou ukládány a zpracovány v souladu s německými ustanoveními pro ochranu osobních údajů.

Osobní údaje zjištěné v rámci internetových stránek IBC SOLAR budou využity pro účel zpracování Vašich poptávek. 

 

Autorská práva

© Copyright IBC SOLAR, Bad Staffelstein (Německo). Veškerá práva vyhrazena. Text, vyobrazení a grafiky i jejich rozmístění na internetových stránkách IBC SOLAR podléhají ochraně autorských práv a ostatních zákonů na jejich ochranu.

Obsah těchto internetových stránek nesmí být kopírován, rozšiřován, změněn ani zpřístupňován třetím osobám za komerčním účelem. Upozorňujeme na to, že některá vyobrazení na těchto stránkách podléhají autorským právům třetích osob.  

 

Ručení

Tyto internetové stránky byly zpracovány s maximální možnou pečlivostí. Přesto nelze převzít záruku za bezchybnost a přesnost obsažených informací. Jakékoliv ručení za škody, vyplývající přímo nebo nepřímo z užívání této stránky je vyloučeno, pokud se nezakládá na úmyslu nebo hrubé nedbalosti.

Pokud tato stránka odkazuje internetové stránky, které provozují třetí osoby, nepřebírá IBC SOLAR žádnou zodpovědnost za jejich obsah.   

Všeobecné obchodní podmínky naleznete ke stažení zde:

General terms of conditions of company

Allgemeine Geschäftsbedingungen des Unternehmens

 

 

Za obsah zodpovídá:

IBC SOLAR AG

Am Hochgericht 10

96231 Bad Staffelstein

Německo

Telefon: +49 95 73 –92 24 – 0

Fax: +49 95 73 –92 24 –111

Webová stránka: www.ibc-solar.com