SPOLEČNOST IBC SOLAR

Elektřina ze slunečního světla všude na světě

Specialista na fotovoltaické systémy pro budoucnost solární energie

S dlouholetými zkušenostmi a tradicemi

Společnost IBC SOLAR byla založena diplomovaným fyzikem Udo Möhrstedtem roku 1982 – v době, kdy byly solární technologie ještě na úplném počátku svého vývoje.  Jako průkopníci fotovoltaiky se dnes můžeme ohlížet na úspěšný vývoj společnosti k jednomu z předních poskytovatelů fotovoltaických systémů - s instalovaným výkonem přes 6 GW, 7 dceřinými společnostmi a projekty po celém světě.

Fotovoltaická řešení firmy IBC SOLAR zahrnují činnosti od plánování až po předání solárního zařízení zhotoveného tzv. na klíč. Paleta produktů zahrnuje široké spektrum solárních panelů pro napájení sítě až po kompletní soběstačná zařízení pro zásobování elektřinou nezávisle na síti.  IBC SOLAR dodává veškeré komponenty potřebné pro fotovoltaickou výrobu elektřiny, jako jsou samotné panely, měniče, regulátory nabíjení, montážní systémy, vedení, spojky, baterie, indikační a měřicí technika, až po solární čerpadla.

Jsme stále 100% rodinnou společností a stojíme za finanční stabilitu a spolehlivým partnerstvím. Poskytujeme našim zákazníkům komplexní solární řešení již více než 40 let a to - spolehlivě, přesně a s nadprůměrnými výnosy.

Sídlo společnosti je v Německu, v Bad Staffelstein, kde řídíme celosvětově projekty všech velikostí. Jednu z našich dceřiných společností máme i u nás v České republice.

IBC SOLAR v číslech

  • Více než 40ti letá úspěšná firemní historie od roku 1982
  • Přes 6 GW celkového nainstalovaného výkonu
  • Solární zdroj energie pro 3 milionů lidí ročně
  • Kolem 380 zaměstnanců po celém světě
  • Přes 2.000 odborných partnerů IBC SOLAR po celém světě