Tiskové zprávy


Tiskové zprávy 21.05.2015

IBC SOLAR představí nové produkty a služby na Intersolar Europe 2015

Bad Staffelstein / Německo, 21. května 2015 – IBC SOLAR AG, přední světový specialista v oblasti fotovoltaických systémů, opět představí své produkty a služby na letošním veletrhu Intersolar, který je nejdůležitějším veletrhem pro solární energii v Evropě. Ve dnech 10. až 12. června 2015 v Mnichově, hala B2, stánek 150, bude specialista na fotovoltaiku z Bad Staffelsteinu prezentovat své produkty a služby pro domácnosti, průmyslové a obchodní podniky, jakož i řešení pro velké systémové instalace v Německu a v zahraničí.
IBC SolStore Li: nový úložný DC-systém

Specialista na fotovoltaiku z Bad Staffelstein rozšiřuje své portfolio o nové řešení úložného DC-systému na lithiové bázi. Prototyp tohoto systémového řešení bude prezentován na veletrhu Intersolar Europe vůbec poprvé. Systém je vhodný pro domácnosti, živnostníky i menší obchodní společnosti a optimálně doplňuje portfolio systémů pro ukládání energie značky IBC SOLAR. Zařízení je vyrobeno v Německu a poskytuje maximální pružnost v řízení vlastní spotřeby sluneční energie, jakož i cenovou výhodu až 15% na celý systém.

Kromě nového DC-řešení představí IBC SOLAR na veletrhu Intersolar Europe své kompletní portfolio systémů pro ukládání energie. Pro jednotlivé případy je individuálně navrženo optimální systémové řešení zahrnující inteligentní řídící jednotku a nezávislou kontrolu koordinace mezi výrobou energie, energetickou náročností, vlastní spotřebou a dodávkami elektrické energie. Systémy vlastní značky splňují nejvyšší úroveň standardů kvality a poskytují plnou záruku a jistotu investice.


Vylepšený montážní systém pro ploché střechy

Vedle úložného systému IBC SolStore Li představí IBC SOLAR i několik dalších vlastních produktových řad, včetně montážního systému pro ploché střechy IBC AeroFix. Tento snadno instalovatelný, lehký a univerzálně použitelný systém je zaměřen na komerční vlastní spotřebu sluneční energie. V této souvislosti bude na našem stánku vystavena vylepšená verze systému. Pro dosažení ještě vyššího stupně rentability u ní bylo nově optimalizováno složení materiálu a zahrnuty nové prvky, jako integrovaná svorka pro bezpečnou fixaci kabelového připojení modulu, výškově nastavitelné vnější svorky nebo dodatečná ochrana proti zatížení sněhem.


Globální partner pro solární projekty

IBC SOLAR je celosvětově zastoupena ve více než 30 zemích světa, s vlastními dceřinými a mezinárodními partnerskými společnostmi, jako projektový vývojář, dodavatel a poskytovatel služeb EPC (Engineering, Procurement, Construction). Bez ohledu na velikost fotovoltaického projektu poskytuje odbornou pomoc pro své zákazníky jako kompetentní systémový specialista z Německa se silným finančním zázemím. Firma se může spolehnout na své více než třicetileté zkušenosti v oblasti řešení fotovoltaických projektů s cílem podpořit využívání solární technologie po celém světě.

Na Intersolar v Mnichově bude IBC SOLAR prezentovat své služby a aktuální fotovoltaické projekty z celého světa – od topograficky náročných velkých řešení pro rozlehlé průmyslové instalace až po malé a střední systémy pro podniky nebo domácnosti.

Na veletrhu mohou odborní partneři IBC SOLAR získat podrobné informace o komplexních službách nabízených v rámci partnerské sítě, které zahrnují podporu realizace projektů v otevřených oblastech, školení kompetenčního centra, jakož i program PV Manager, vlastní IBC SOLAR software pro plánování projektů.


Vodní čerpadlo v Namibii napájené energií ze slunce

Na stánku německého Spolkového svazu solárního hospodářství, BSW-Solar (Bundesverband Solarwirtschaft), v pavilonu B1, stánek 558, představí IBC SOLAR svůj pilotní projekt pro elektrifikaci venkovských oblastí v Namibii. IBC SOLAR společně se společností SolSquare, namibijským odborným Premium partnerem IBC SOLAR, naplánovala a nainstalovala vodní čerpadlo napájené energií z fotovoltaiky. Řešení je navrženo tak, aby bylo možné snadno a efektivně převést stávající naftová čerpadla na čerpadla napájená sluneční energií. Přednáška na téma vodních čerpadel napájených  solární energií se koná dne 10. června 2015 od 15:15 hod. na stánku BSW-Solar.

 

 

 

 

 

 

 
Download

PDF (377 KB)


Obrázek

© IBC SOLAR 2017